Na jakém principu powerball pracuje

Při používání powerballu vás zajímají zejména výsledky, co se posilování či rehabilitace týče. Mnohým však nestačí pouze to, že daný přístroj má pozitivní vliv na jejich zdraví a kondici. Kladou si právem zvídavou otázku, jak tento přístroj vlastně funguje. Pokud však ve škole nebyla fyzika vaším koníčkem a každá písemka či zkoušení představovaly menší bitvu, nedělejte si příliš velké iluze, že princip powerballu pochopíte. Prostě se jen smiřte s tím, že jsou věci mezi nebem a zemí.

Powerball je založen na principu gyroskopu. Gyroskop je zařízení nacházející uplatnění v navigacích všeho druhu. Základem je rotor uložený v pouzdře, který se otáčí a klade tak mechanický odpor proti změně směru otáčení. S většími otáčkami roste i mechanický odpor. Rotor udržujeme v pohybu sérií krouživých pohybů celé ruky či jen zápěstí. Čím větší otáčky, tím větší odpor a tím více i posilujete svaly. Jste-li opravdu zvědaví, jak vypadá přístroj uvnitř, neváhejte a nebojte se ho rozebrat. Není to nic těžkého a navíc uvidíte ten „zázrak“ na vlastní oči. A pokud vám ani toto stručné shrnutí, ani osobní rozebrání powerballu nestačí, obraťte se na internet. Najdete tam nejen detailní popis toho, jak přístroj funguje, ale také videa, která jsou mnohem názornější než sebepečlivější a podrobnější výklad.

sponzorované odkazy

Běžnému uživateli však může být zcela jedno, jak powerball funguje. Toho zajímají jen jeho pozitivní účinky na jeho zdraví a kondici. Denně používáme nejrůznější věci, aniž bychom měli jen nepatrné zdání o tom, jak fungují. Kolik lidí třeba ví, na jakém principu funguje taková televize? Ano, kdysi o tom slyšeli něco ve škole, ale to je tak dávno, že si z toho nic nepamatují. Ale nebrání jim to v tom, aby televizi dennodenně používali. Totéž platí o powerballu. Je jedno, jak funguje, hlavní je, že je funkční a účinný. Ovšem pokud nemáte rádi svého učitele fyziky, nebo si u něj chcete naopak šplhnout, položte mu zvídavou otázku, jak powerball funguje.

Existují také nejrůznější soutěže s powerballem. Jsou určeny těm, kteří powerballu opravdu propadnou a chtějí porovnávat své dosažené výsledky s ostatními. Na internetu lze najít množství odkazů na českou či světovou powerball ligu. Výhodu je, že s tímto „sportem“ nemusíte na rozdíl od jiných dnes začínat téměř v batolecím věku, abyste dosáhli slušné, řekněme světové úrovně. Pravidelným tréninkem můžete získat slušnou kondičku, kterou vám budou závidět třeba i o mnoho let mladší kolegové.

Koupit Powerball

Doporučujeme

NajdiPSČ.cz
KdyToJede.cz
TVmix.cz
Vše o Facebooku

Powerball

Powerball je obchodní jméno pro ruční posilovací nástroj určený také pro relaxaci, rehabilitaci svalů rukou nebo jako hračka. Powerball má uplatnění při posilování a rehabilitaci zejména zápěstí, například při sportech, jako je golf, tenis, cyklistika, lezectví, pro hráče na strunné, dechové a klávesové nástroje a pro pracovníky s počítači.

iPowerball.cz

Náš web se podrobně zajímavému a velmi oblíbenému posilovacímu nástroji s názvem "powerball". Najdete zde představení produktu Powerball, popis jednotlivých typů, tipy jak zhubnout pomocí cvičení s powerballem. Samozřejmě nechybí ani podrobný popis principu, na kterém Powerball funguje.